Welcome, visitor! [ Login

 

İstanbul Masöz Bayanlar

  • Listed: 31 Ocak 2017 18:48
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj insanoğlunun her zaman sağlıklı bir bedene kavuşmak için başvurduğu yöntemlerin başında gelir bunun için bir tedavi süreci içerisinde olmanız da gerekmiyor. İstanbul un bazı bölgelerinde kendi evinde masaj yapan istanbul masöz bayanlar bulunmakta, yani masaj sağlıklı kişiler tarafından da alınmaktadır. Bu noktada en güzel işlem doğru masaj salonu ya da SPA merkezini seçebilmek ve de masajı uygulayacak olan kişinin becerisidir. Masajın aslında bir kaç evreden oluştuğunu söyleyebiliriz ve bu evreler tam anlamıyla gerçekleştirildiği zaman başarılı sonuçların ortaya çıkmaması da beklenemez. Dilerseniz masajın kendi evinde masaj yapan masöz evreleri hakkında sizlere kısaca bir bilgilendirme yapalım.

 

istanbul masöz bayanlar

istanbul masöz bayanlar

 

Hafif Yoğurmalar

Burada yapılacak hareketler tamamen omuzlara ve kolların üst bölgesine yönelik olacaktır çünkü  bu bölgeler ince ve nazik olan kısımlardır bunu da yaparken şu şekilde bir işlem uygulanmaktadır. Masöz Bayan deriyi başparmağınız ve parmaklarınız arasına alarak kaldırın ve sıkıp çevirmeye çalışın bu hareketi birkaç kez daha tekrarlayabilirsiniz.

Burmalar

Daha derin ve uyarıcı bir hareket için temel yoğurmaya bu hareketi de ekleyin. Bir havluyu burup sıktığınızı düşünün: Bir elinizle, yukarıya ve diğer elinize doğru çekerken diğer elinizin başparmağıyla derin bir şekilde bastırın.

 

  

474 total views, 1 today

  

Listing ID: 7385890b0bdc892a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

istanbul masöz