Welcome, visitor! [ Login

 

Etiler Masajcı Masöz Bayan

  • Listed: 27 Ocak 2017 00:31
  • Expires: This ad has expired
etiler masöz bayan

Description

Etiler’de Hizmet Veren Masöz Bayanlar dan Tavsiye eden arkadaşlar bu bayanların profesyonel masaj bildiklerini
söylerler; Evet profesyonel masaj hizmet almaya gittiğinizde en azından aşağıda bulunan masaj tekniklerini bilmeleri gerekiyor.

 

Etiler Masöz Bayan

 

etiler masöz bayan

etiler masöz bayan

İsveç masajı : Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Burada önemli olan kişinin rahatlatıla bilinmesi ve bulunduğu ortamdan keyif almasının sağlanmasıdır. Batı tekniği ile yapılan ve genellikle masaj yağları kullanılarak yapılan bir masaj olup nadir durumlarda tercih halinde kayganlaştırıcı kullanılmadan da yapılabilen bir masajdır.

Spor masajı : Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritm, süre ve bası miktarının değişik olmasıdır. Bu masaj türünde uyarıcı amaçlı hareketler çoğunluktadır ve yapılan spor göre farklılıklar gösterir.

Aromaterapi masajı : Bazı Tıbbi Bitkilerin uçucu yağları ile Baz yağlardan oluşan karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

  

893 total views, 1 today

  

Listing ID: 151588a642706666

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

istanbul masöz